Nytt prosjekt i Fuengirola

Nytt prosjekt i Fuengirola

Nytt prosjekt i Fuengriola

ALLE EIENDOMMER

ALLE EIENDOMMER

Her finner man alle boliger på bruktmarkedet langs kysten i Malaga som vi har for salg.

UTVALGTE LUKSUSVILLA

UTVALGTE LUKSUSVILLA

Utvalgte villaeiendommer i høy prisklasse

NYE PROSJEKTER & PROSJEKTER UNDER BYGGING

NYE PROSJEKTER & PROSJEKTER UNDER BYGGING

Nye prosjekter under oppføring

Vi jobber sammen med nye og eksisterende Spaniakunder hver eneste dag. Sammen med våre samarbeidspartnere og ansatte bistår vi nordmenn med alle typer tjenester ifm med eiendomskjøp på Costa del Sol.

Søk på vår hjemmeside etter alle boliger på Costa del sol. Om du ikke finner drømmeboligen hos oss eksister den ikke.

Kundevurderinger

Se mer
Thomas Kjærrgård

Eier - Salg & daglig drift

thomas@cdsproperty.no

+47 911 79 576

Felipe Valdes Carter

Eier - Salg & daglig drift

felipe@cdsproperty.no

+47 99 09 09 96

Fleur Thomson

Medarbeider - Salg

fleur@cdsproperty.no

+34 627 17 72 17

Tom Halvorsen

Medarbeider - Salg

tom@cdsproperty.no

+47 909 65 455

Dag-Erik Jorgensen

Medarbeider - Salg

dag-erik@cdsproperty.no

 +47 982 15 180

Simen Enggrav Iversen

Medarbeider - Salg

simen@cdsproperty.no

+34 633 07 03 12

Christopher Soltvedt

Medarbeider - Salg

christopher@cdsproperty.no

+47 414 74 762

Kontakt

Dette skjemaet samler navn, telefonnummer og e-post slik at vi kan kontakte deg. Sjekk Personvern for detaljer om hvordan vi beskytter og administrere de innsendte dataene dine.